LIPOSOMAL CURCUMIN - 100ml [TiB®]

TiB®

5905344040369

TIB-71

Jedyna na polskim rynku Liposomalna Kurkumina bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji w sprawie dostępności produktu, zgodnie z Polityką Prywatności

Podziel się:

119,00 zł

Więcej informacji

Jako pierwsi i obecnie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety tak szeroką linię produktów liposomalnych TiB LIPOSOMAL nie zawierającą sztucznych konserwantów, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO. Z uwagi na dobro konsumenta postanowiliśmy znacznie obniżyć zawartość konserwującego alkoholu do minimum pozwalającego zachować trwałość produktu przez 7 m-cy od daty produkcji.

Data ważności aktualnej partii to 30/08/2019

Po otwarciu należy spożyć w przeciągu 4 tygodni.

Suplement diety LIPOSOMAL CURCUMIN dostarcza w każdej porcji 65mg naturalnej Kurkuminy pozyskanej z kłączy Ostryżu długiego (Curcuma longa). Kurkumina zawarta w naszym preparacie jest standaryzowana na zawartość 95% kurkuminoidów. Kurkumina od wieków jest stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej.

W produktach TiB LIPOSOMAL stosujemy zaawansowaną technologię enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego, co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

Informacja żywieniowa

Składniki w porcji: 5 ml

Kurkumina (95% kurkuminoidów) 100mg (**)

**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona


Składniki:

  • Woda;
  • Lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik);
  • Alkohol etylowy 4,9% (konserwant);
  • Kurkumina (95% kurkuminoidów) 100 mg (**)Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy,
Gwarantowana czystość. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.


Sposób użycia:

Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcję (5 ml) preparatu, zmieszać z 50-100 ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Dobowa porcja kurkuminy nie powinna przekraczać 3 mg/kg.

Po otwarciu przechowywać w lodówce (7ºC) i spożyć w przeciągu 4 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

    

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: