LIPOSOMAL GLUTATHIONE - 100ml [TiB®]
  • LIPOSOMAL GLUTATHIONE - 100ml [TiB®]
  • LIPOSOMAL GLUTATHIONE - 100ml [TiB®]

LIPOSOMAL GLUTATHIONE - 100ml [TiB®]

TiB®
TIB-72K
5905344040376
129,00 zł darmowa przesyłka

Ilość
Oczekujemy na dostawę ?
Produkt nie jest dostępny w naszym magazynie wysyłkowym i wymaga zamówienia u dostawcy.

Jedyny na polskim rynku Liposomalny Glutation bez konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
TIB-72K
2020-04-10

Z dumą prezentujemy nowe oblicze naszych produktów Liposomalnych!

Ponownie jako pierwsi i ponownie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety nową linię produktów liposomalnych TiB® LIPOSOMAL tym razem nie zawierającą konserwującego alkoholu, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO.

Dążąc do ciągłego rozwoju naszych produktów i z uwagi na dobro konsumenta pracowaliśmy wytrwale nad formułą bez użycia konserwującego alkoholu ani żadnego innego konserwantu. Finalnie osiągnęliśmy potrójny sukces! Udało się stworzyć stabilną formułę pozbawioną substancji konserwujących a także wydłużyć okres przydatności do spożycia zarówno produktu zamkniętego jak i po jego otwarciu. Cała tajemnica kryła się w naturze a dokładniej w soku z rokitnika zwyczajnego Hippophae rhamnoides.

Suplement diety TiB® LIPOSOMAL GLUTATHIONE dostarcza w każdej porcji 200mg zredukowanego Glutationu GSH. Glutation zaliczany jest do antyoksydantów tj. substancji redukujących negatywny wpływ wolnych rodników tlenowych na komórki organizmu i wykazuje działanie plejotropowe.

W produktach TiB® LIPOSOMAL stosujemy zaawansowana technologie enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcje ochronna i transportowa. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do komórek organizmu z pominięciem procesu trawienia, co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne w porcji: 5ml
Glutation (zredukowany GSH) - 200mg (**)

**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona

Składniki: woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); sok z rokitnika zwyczajnego [Hippophae rhamnoides]; glutation (zredukowany GSH) 200mg (**).

Informacja alergiczna: Produkt nie zawiera: glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy, skorupiaków, sezamu i siarczynów.

Gwarantowana czystość: Produkt nie zawiera konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcje (5ml) preparatu dziennie, zmieszać z 50-100ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7°C) i spożyć w przeciągu 8 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Termin przydatności do spożycia produktu zamkniętego 12 m-cy od daty produkcji.
Termin przydatności do spożycia po otwarciu 8 tygodni.

Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

vegan friendly_1.png
Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

16 innych produktów w tej samej kategorii: