Nowy Wyprzedaż! PRZECENA: LIPOSOMAL RESVERATROL - 100ml [TiB] Zobacz większe

PRZECENA: LIPOSOMAL RESVERATROL - 100ml [TiB] II

przecena_TIB-69

TiB Promocja

254475917558

Jedyna na polskim rynku Liposomalny Resweratrol bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

Więcej szczegółów

W magazynie

Ostatnie sztuki!

98,77 zł

-17%

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Termin przydatności do spożycia: 02-2018

Jako pierwsi i obecnie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety tak szeroką linię produktów liposomalnych TiB LIPOSOMAL nie zawierającą sztucznych konserwantów, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO. Z uwagi na dobro konsumenta postanowiliśmy znacznie obniżyć zawartość konserwującego alkoholu do minimum pozwalającego zachować trwałość produktu przez 7 m-cy od daty produkcji.

Po otwarciu należy spożyć w przeciągu 4 tygodni.

 

Suplement diety LIPOSOMAL RESVERATROL dostarcza w każdej porcji 75 mg naturalnego Resweratrolu pozyskanego z korzenia Rdestowca ostrokończystego (Polygonum cuspidatum). Resweratrol zaliczany jest do antyoksydantów tj. substancji redukujących negatywny wpływ wolnych rodników tlenowych na komórki organizmu.

W produktach TiB LIPOSOMAL stosujemy zaawansowaną technologię enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

 

Informacja żywieniowa

Składniki w porcji:

5ml

Resweratrol 75mg (**)
**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona

Składniki:

woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); alkohol etylowy 4,9% (konserwant); Resweratrol 75mg (**)


Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy,
Gwarantowana czystość. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.


Sposób użycia:

Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcję (5 ml) preparatu, zmieszać z 50-100 ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7º C) i spożyć w przeciągu 4 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PRZECENA: LIPOSOMAL RESVERATROL - 100ml [TiB] II

PRZECENA: LIPOSOMAL RESVERATROL - 100ml [TiB] II

Jedyna na polskim rynku Liposomalny Resweratrol bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: