WHEY PROTEIN - 600g [Clarou]

Clarou

Koncentrat białka serwatki CARBELAC®

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clarou WHEY PROTEIN jest formułą ekstremalnej czystości koncentratu serwatki CARBELAC® z fabryki Carbery.

  • Wspomaga zwiększenie masy mięśniowej
  • Łatwostrawne
  • Wysoki poziom biologiczny
  • Szybkie wchłanianie
  • Dostarcza aminokwasów egzogennych

Koncentrat białka serwatki (Whey Protein Concentrate - WPC) uzyskuje się za pomocą procesu filtracji przez małe, porowate membrany, zwanego ultra filtracją. Podczas tego procesu oddziela się proteina od tłuszczy i laktozy, przy jednoczesnym zachowaniu dużej ilości związków biologicznie czynnych. WPC jest tworzony w pierwszym etapie procesu, a więc otrzymana serwatka charakteryzuje się wysokim stężeniem białka, w granicach od 70% do 80% i jedynie 5% zawartością laktozy. Zawiera również minerały i substancje organiczne o doskonałej biodostępności.

W naszym produkcie Clarou WHEY PROTEIN wykorzystaliśmy koncentrat białka serwatki firmy CARBELAC® uzyskany przez ultra filtrację krzyżową. Dzięki temu sposobowi osiągamy skoncentrowane białko serwatki o lepszym profilu aminokwasów, wapnia, mniejszej ilości sodu i o większym stężeniu białka.

Clarou WHEY PROTEIN jest bardzo wysokiej jakości białkiem, charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością i smakiem. Białko w naszym produkcie jest o wysokiej koncentracji i niskiej zawartość laktozy, węglowodanów i tłuszczów. Aminokwasy egzogenne są bardzo bogatym źródłem BCAA (aminokwasów rozgałęzionych). BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina) są rozgałęzionymi aminokwasami pochodzenia naturalnego. Są ważne dla osób aktywnych, ćwiczących i profesjonalnych sportowców, ponieważ zmniejszają zmęczenie i zwiększają powstawanie masy mięśniowej.

wartość odżywcza

Składniki: koncentrat białka Carbelac®, truskawka w proszku (dla smaku truskwakowego), wanilia (dla smaku waniliowego), kakao w proszku (dla smaku czekoladowego), emulgator (lecytyna sojowa), , aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy i substancje słodzące sukraloza i sacharyna sodowa oraz barwnik: azorubina (dla smaku truskawkowego).

Informacja o alergenach: Zawiera mleko i soję. Może zawierać śladowe ilości glutenu, jaj i ryb.

Sposób użycia: Zmieszać 25g (1 miarkę) z 200-250ml płynu (wody, chudego mleka, soku, itp.) Spożywać 1-2 porcje dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: