ZeroPro Protein - 1 kg [Amix]
  • ZeroPro Protein - 1 kg [Amix]

ZeroPro Protein - 1 kg [Amix]

Amix
AMIX199
8594060005737
2024-05-31
175,00 zł darmowa przesyłka

Ilość
Oczekujemy na dostawę ?
Produkt nie jest dostępny w naszym magazynie wysyłkowym i wymaga zamówienia u dostawcy.

ZeroPro Protein - 1 kg [Amix]

Smak - Neutralny

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
AMIX199

Amix™ ZeroPro Protein to najczystszy i najbardziej zaawansowany izolat białek serwatkowych (WPI) dostępny na rynku. Charakteryzuje się zwykle niską zawartością laktozy. Amix™ ZeroPro Protein został opracowany z myślą o wydajności. Badania kliniczne z zastosowaniem preparatu Pronativ® wykazały poprawę siły mięśniowej, czasu regeneracji, wydajności i adaptacji mięśni.

Firma Pronativ® opracowała nową, innowacyjną technologię umożliwiającą ekstrakcję natywnych białek serwatkowych bezpośrednio z mleka przy zastosowaniu niskotemperaturowej mikro- i ultrafiltracji. Pronativ® jest naturalnie bogaty w niezbędne aminokwasy, które nie mogą być syntetyzowane przez organizm, w tym 15% więcej leucyny niż w tradycyjnym WPI. Pronativ® jest lepiej wchłaniany przez jelito i jest bardziej dostępny dla tkanki mięśniowej w porównaniu do tradycyjnego WPI.

Zalecane dawkowanie: Zmieszać 1 miarkę (35 g) z 300 ml wody. Użyj blendera lub ręcznego szejkera i zażyj natychmiast. Aby zmienić konsystencję napoju, należy zmienić ilość wody użytej do przygotowania. Dzienna dawka wynosi 2-3 porcje.

Składniki (wariant neutralny-niearomatyzowany): Pronativ® natywny izolat białka serwatkowego (z mleka), emulgator: lecytyna słonecznikowa.

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości jaj, soi, glutenu, skorupiaków, orzechów z drzew orzechowych i orzeszków ziemnych.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jakos substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

7 innych produktów w tej samej kategorii: