Produkty marek TiB® i This is BIO® to wysokiej jakości suplementy diety i organiczna żywność, które w większości produkowane są we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, posiadającym unijną certyfikację przetwórstwa ekologicznego (certyfikat nr PL-03-003888). Część produktów z oferty wytwarzana jest na zlecenie w wyspecjalizowanych zakładach w USA i na terenie Unii Europejskiej spełniających wszelkie aktualne normy jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności tj. GMP, ISO9001 czy NSF.

Produkty zostały wprowadzone do dystrybucji na polski rynek w 2010 roku. Spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakościowe polskiego prawa żywnościowego zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS. Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które m.in. są wymagane i weryfikowane przez urzędników podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Przykładamy ogromną wagę do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Zanim wprowadziliśmy pierwsze produkty na rynek długo szukaliśmy odpowiedniego partnera, który spełnił by nasze wysokie wymagania co do produktu finalnego, to nie było łatwe zadanie. Dla nas nie ma miejsca na kompromis w tej kwestii. Taką politykę kontynuujemy już 9 rok wdrażając ją obecnie we własnym zakładzie produkcyjnym. Potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy są tysiące zadowolonych klientów. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Ekipa
This is BIO®