„Niekochana, czyli co zrobić, żeby ktoś się we mnie zakochał” to prawdziwy klejnot wśród poradników, a właściwie przyspieszonych kursów, które dotykają delikatnej materii miłości i samorealizacji.

Autorka, czerpiąc z mądrości Neville Godarda, Abraham Hicks oraz innych duchowych mentorów, stworzyła inspirujący przewodnik, który przekształca samotność w potężną siłę napędową.

To nie jest typowy poradnik o relacjach – to magiczny kompas, który prowadzi czytelniczkę przez meandry własnej duszy, ucząc, jak manifestować miłość, a przy okazji zdrowie i dostatek.

Przepis na spełnioną miłość jest tu podany z precyzją alchemika, pozwalając każdej kobiecie, która doświadczyła samotności, odrzucenia, porzucenia poczuć się mistrzynią własnego losu.

E-book ten jest zarówno narzędziem, jak i towarzyszem w podróży do odnalezienia miłości – tej konkretnej, upragnionej, ale i każdej innej formy spełnienia. W tym dotyczy także nauki manifestacji powrotu konkretnej osoby, tak zwanej SP (Specyficznej Persony), która była i odeszła, zostawiając po sobie zawiedzioną miłość, ale też często niskie wibracje wstydu i ogromnego rozczarowania.

Przejrzyste zasady i techniki manifestacji, przedstawione z głęboką empatią i zrozumieniem, otwierają przed czytelniczką drzwi do świata, w którym każde marzenie może stać się rzeczywistością.

Zanurzając się w lekturę, odkrywamy, że miłość zaczyna się od nas samych, a e-book „Niekochana” jest kluczem, który odblokowuje nieskończone możliwości manifestacji.

Polecamy go każdej kobiecie pragnącej zrozumieć i wykorzystać swoją wewnętrzną moc, by stworzyć życie pełne miłości i szczęścia.

Spis treści:

  • Przedmowa
  • Wstęp
  • Rozdział 1 - Poznaj swojego rycerza czyli psychologia mężczyzny w matriksie
  • Rozdział 2 - Pierwsze wrażenie - sztuka zaczepki
  • Rozdział 3 - Gra wstępna, czyli budowanie napięcia i zainteresowania
  • Rozdział 4 - Magiczne słowa, czyli komunikacja, która buduje połączenie
  • Rozdział 5 - Tajemnica i tęsknota, czyli jak być niezapomnianą
  • Rozdział 6 - Cyfrowe uroki, czyli podbijanie serca w świecie online
  • Rozdział 7 - Niekochana i wszystko jasne

 
---

Format książki: e-book PDF*

Ilość stron: 166

ISBN 978-83-961255-0-7

*Do przeglądania książki wymagane jest urządzenie posiadające oprogramowanie kompatybilne z plikami PDF tj. czytnik, smartfon, tablet lub komputer.

EBOOK7
879 Przedmioty

Indeks: EBOOK7

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

E-book "Niekochana. Co zrobić, żeby ktoś się we mnie zakochał?" Pepsi Eliot

189,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało