E-book "Zmęczenie nadnerczy" autorstwa PEPSI ELIOT
  • E-book "Zmęczenie nadnerczy" autorstwa PEPSI ELIOT

E-book "Zmęczenie nadnerczy" autorstwa PEPSI ELIOT

EBOOK4

0000-00-00
9,90 zł
Ilość
W magazynie ?
Produkt jest dostępny w dużej ilości w naszym magazynie wysyłkowym. Wysyłka najpóźniej następnego dnia roboczego.

Z tej krótkiej e-książeczki dowiesz się jak rozpoznać problem, jak z nim walczyć i co, do jasnej anielki, ma on wspólnego z samurajami. E-book składa się z 18 stron merytorycznej wiedzy.

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
EBOOK4

Zastanawiasz się czego dowiesz się z nowego, krótkiego e-booka Pepsi Eliot?

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje o zmęczeniu nadnerczy!

"Zmęczenie nadnerczy: jak je rozpoznać i łatwo się go pozbyć" to mikro e-book autorstwa Katarzyny Lewko, znanej z tytułów takich jak „Leczenie dobrą dietą” i „Surowy detoks hormonalny”, a przede wszystkim z bloga pepsieliot.com.

W tej super treściwej e-książeczce znajdziesz skompresowane kluczowe informacje na temat syndromu wyczerpanych nadnerczy: znajdziesz tam opis dolegliwości, sposoby rozpoznania, prewencji i wsparcia ciała.O czym jest ten tytuł?

Zmęczone nadnercza to dolegliwość XXI wieku. Dr James Wilson, autor bestsellera "Zmęczenie nadnerczy, czyli zespół stresu XXI wieku" twierdzi, że 80% ludzi, w którymś momencie swojego życia, będzie miało wyczerpane nadnercza.

Zmęczenie nadnerczy nie jest sklasyfikowaną chorobą a zespołem objawów, takich jak między innymi zmęczenie, drażliwość, niewyspanie, bóle mięśni czy wypadanie włosów. Ich źródłem są właśnie nadnercza, które żyją w parze na górnych biegunach obu nerek i są zaangażowane w produkcję i dystrybucję 50 hormonów. Jeden z nich to bardzo ważny, właściwie niezbędny do życia kortyzol, główny hormon produkowany przez korę nadnerczy, znany także jako hormon stresu.

Dzięki publikacji Katarzyny Lewko dowiesz się jak rozpoznać tę dolegliwość, jak radzić sobie z nią naturalnie i co, do diaska, ma ona wspólnego z samurajami.Kim jest Katarzyna Lewko?

Z wykształcenia architekt, na co dzień biegaczka, entuzjastka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka.

Szerszej publiczności znana jest jako Pepsi Eliot, autorka przewrotowego bloga o zdrowiu i tematyce wellness pepsieliot.com. Jej strona to nie tylko błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej troski. To także rzetelne teksty oparte o wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenia tradycyjnych systemów medycyny z całego świata.

Od czasów powstania bloga jego autorka nie tylko wydała rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą" i e-booki "Surowy detoks hormonalny" oraz "Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu", a także zaczęła publikować artykuły na łamach tygodnika Wprost oraz została laureatką nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach.5 innych produktów w tej samej kategorii: