E-book "Niedoczynność tarczycy holistycznie" autorstwa PEPSI ELIOT
  • E-book "Niedoczynność tarczycy holistycznie" autorstwa PEPSI ELIOT

E-book "Niedoczynność tarczycy holistycznie" autorstwa PEPSI ELIOT

9,90 zł
Ilość
W magazynie ?
Produkt jest dostępny w dużej ilości w naszym magazynie wysyłkowym. Wysyłka najpóźniej następnego dnia roboczego.

Z e-booka „Niedoczynność tarczycy holistycznie” dowiesz się czym jest niedoczynność tarczycy, jak ją u siebie rozpoznać i jakimi badaniami potwierdzić. E-book składa się z 27 stron merytorycznej wiedzy.

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
EBOOK5

Zastanawiasz się czego dowiesz się z nowego, krótkiego e-booka Pepsi Eliot?

ebook niedoczynność tarczycy

„Niedoczynność tarczycy holistycznie” to mikro-ebook autorstwa Katarzyny Lewko znanej z przewrotnego bloga o zdrowiu Pepsi Eliot.

Autorka całą swoją wiedzę na ten temat zebrała do jednego tygla i napisała niewielką e-książkę wypełnioną treścią po sam korek!

Z e-booka „Niedoczynność tarczycy holistycznie” dowiesz się czym jest niedoczynność tarczycy, jak ją u siebie rozpoznać i jakimi badaniami potwierdzić. Poznasz też alternatywne sposoby terapii i naturalne metody wsparcia całego ciała, od diety po rozbudowaną suplementację.

Nie zabraknie oczywiście również ciekawostek jak to, co wspólnego z tarczycą ma w ajurwedzie czakra gardła i jak wykorzystać tę wiedzę oraz… co starożytny Chińczyk sądził o wpływie połączenia gruszek i jabłek na hormony.

Dlaczego warto to wiedzieć?

środek e-booka pt. Niedoczynność tarczycy holistycznie"

Choroby autoimmunologiczne są nową epidemią XXI wieku. Istnieją różne opinie ekspertów dotyczące tego co spowodowało drastyczny wzrost ilości chorób autoimmunologicznych. Stawia się między innymi na predyspozycje genetyczne, jednak naukowcy na całym świecie są zgodni co do tego, że główną przyczyną jest środowisko, a właściwie to, co zrobiła z nim postprzemysłowa era XXI wieku.

Naturalne zwalczanie chorób autoimmunologicznych, w tym chorób tarczycy, wymaga długoterminowych zobowiązań wobec własnego ciała, czyli na okres co najmniej roku. Zważywszy na to, że tworzenie problemu trwało latami, to i tak niedługo – dlatego im szybciej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie!

Ten niewielki e-book może być początkiem Twojej drogi do lepszego samopoczucia i zdrowia.

Kim jest Katarzyna Lewko?

Z wykształcenia architekt, na co dzień biegaczka, entuzjastka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka.

Szerszej publiczności znana jest jako Pepsi Eliot, autorka przewrotowego bloga o zdrowiu i tematyce wellness pepsieliot.com. Jej strona to nie tylko błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej troski. To także rzetelne teksty oparte o wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenia tradycyjnych systemów medycyny z całego świata.

Od czasów powstania bloga jego autorka nie tylko wydała rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą" i e-booki "Surowy detoks hormonalny", „Zmęczenie nadnerczy” oraz "Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu", a także zaczęła publikować artykuły na łamach tygodnika Wprost oraz została laureatką nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach.

5 innych produktów w tej samej kategorii: