LIPOSOMAL COENZYME Q10 - 100ml [TiB®]
  • LIPOSOMAL COENZYME Q10 - 100ml [TiB®]
  • LIPOSOMAL COENZYME Q10 - 100ml [TiB®]

LIPOSOMAL COENZYME Q10 - 100ml [TiB®]

TiB®
TIB-73K
5905344040383
119,00 zł

Ilość
Oczekujemy na dostawę ?
Produkt nie jest dostępny w naszym magazynie wysyłkowym i wymaga zamówienia u dostawcy.

Jedyny na polskim rynku Liposomalny Koenzym Q10 bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
TIB-73K

Jako pierwsi i obecnie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety tak szeroką linię produktów liposomalnych TiB LIPOSOMAL nie zawierającą sztucznych konserwantów, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO. Z uwagi na dobro konsumenta postanowiliśmy znacznie obniżyć zawartość konserwującego alkoholu do minimum pozwalającego zachować trwałość produktu przez 7 m-cy od daty produkcji.

Data ważności aktualnej partii to 31/08/2019

Po otwarciu należy spożyć w przeciągu 4 tygodni.

 

Suplement diety LIPOSOMAL COENZYME Q10 dostarcza w każdej porcji 100mg Koenzymu Q10. Koenzymu Q10 jest ważnym inicjatorem procesów przemiany materii zachodzących w komórkach organizmu, uczestnicząc w wytwarzaniu ATP, substancji energetycznej. Największe zapotrzebowanie na Koenzymu Q10 mają narządy charakteryzujące się największą intensywnością przemiany materii i zapotrzebowaniem energetycznym tj. mięsień sercowy i nerki a także mięśnie szkieletowe. Z wiekiem poziom Koenzymu Q10 w organizmie spada.

W produktach TiB LIPOSOMAL stosujemy zaawansowaną technologię enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

 

Informacja żywieniowa:

Składniki w porcji: 5ml

Koenzym Q10 (Ubichinon) 100mg (**)
**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona

Składniki:

  • Woda;
  • Lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik);
  • Alkohol etylowy 4,9% (konserwant);
  • Koenzym Q10 (Ubichinon) 100mg (**)

Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy,
Gwarantowana czystość. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.Sposób użycia:

Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcję (5 ml) preparatu, zmieszać z 50-100 ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu.

Po otwarciu przechowywać w lodówce (7ºC) i spożyć w przeciągu 4 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

9 innych produktów w tej samej kategorii: