KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA BIO 100% ARABICA - 250g [This is BIO®]
  • KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA BIO 100% ARABICA - 250g [This is BIO®]
  • KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA BIO 100% ARABICA - 250g [This is BIO®]

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA BIO 100% ARABICA - 250g [This is BIO®]

This is BIO®
TIB-124K
5905344040888
2024-12-30
49,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 09.06.2023

Ilość
W magazynie ?
Produkt jest dostępny w dużej ilości w naszym magazynie wysyłkowym. Wysyłka najpóźniej następnego dnia roboczego.

Tradycyjnie uprawiana w lokalnych, peruwiańskich kooperatywach, a później dekofeinizowana jedynie z pomocą najczystszej wody i wypalana tradycyjnymi metodami.

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
TIB-124K

Poznaj bezkofeinową kawę This is BIO® - ziarnistą, świeżo paloną Arabicę prosto z Peru, dekofeinizowaną szwajcarską metodą Swiss Water Process.

Tradycyjnie uprawiana w lokalnych, peruwiańskich kooperatywach, a później dekofeinizowana jedynie z pomocą najczystszej wody i wypalana tradycyjnymi metodami, trafia prosto do Twojej filiżanki. To więcej niż kawa - to doświadczenie.

Bezkofeinową kawą This is BIO® możesz delektować się o każdej porze. To smak tradycji pochodzącej z organicznych, certyfikowanych upraw w regionie Rodriguez de Mendoza w Peru. Wyczujesz w niej subtelny posmak mlecznej czekolady, wyczuwalne nuty słodu, orzechów i zboża.

Te jedyne w swoim rodzaju, pozbawione kofeiny ziarna, są pozyskiwane szwajcarską metodą Swiss Water Process, w której kawa jest wolna od chemicznych dodatków i przetwarzana przy użyciu możliwie najczystszej wody. Ten sposób pozwala ekologicznej kawie zachować wszelkie właściwości i certyfikaty ekologiczne.

W celu usunięcia kofeiny z zielonych ziaren po prostu moczy się kawę w wysokiej jakości wodzie, która jest dobrym rozpuszczalnikiem i nie wymaga chemicznych wspomagaczy. Wyekstrahowany roztwór przepuszcza się przez filtry węglowe eliminując z niego niemalże do zera cząsteczki kofeiny. Taka kawa trafia do polskiej palarni gdzie jest świeżo wypalana metodami rzemieślniczymi w tradycyjnym piecu bębnowym.

Warto mieć na uwadze, że kawa bezkofeinowa nie jest w 100% wolna od kofeiny. Większość bezkofeinowych kaw zawiera 2-3% naturalnej kofeiny, zwykle od 1 do 7 miligramów na filiżankę. To jednak ilość niewielka w porównaniu do 200 miligramów znajdujących się w filiżance espresso i co najmniej 50 miligramów w kawie parzonej.

Kawa bezkofeinowa This is BIO ® to perfekcyjna kompozycja dla osób dbających o zdrowy tryb życia, ceniących organiczne produkty bez sztucznych dodatków wykorzystywanych w procesie upraw.

Składniki: 100% kawa ziarnista, bezkofeinowa, palona. certyfikowany składnik ekologiczny

Dla zachowania maksymalnych walorów smakowych kawę należy mielić bezpośrednio przed zaparzeniem.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od intensywnych zapachów.

3 innych produktów w tej samej kategorii: