Z dumą prezentujemy nowe oblicze naszych produktów Liposomalnych!

Ponownie jako pierwsi i ponownie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety nową linię produktów liposomalnych TiB® LIPOSOMAL tym razem nie zawierającą konserwującego alkoholu, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO.

Dążąc do ciągłego rozwoju naszych produktów i z uwagi na dobro konsumenta pracowaliśmy wytrwale nad formułą bez użycia konserwującego alkoholu ani żadnego innego konserwantu. Finalnie osiągnęliśmy potrójny sukces! Udało się stworzyć stabilną formułę pozbawioną substancji konserwujących a także wydłużyć okres przydatności do spożycia zarówno produktu zamkniętego jak i po jego otwarciu. Cała tajemnica kryła się w naturze a dokładniej w soku z rokitnika zwyczajnego Hippophae rhamnoides.

Suplement diety TiB® LIPOSOMAL CURCUMIN dostarcza w każdej porcji 100mg naturalnej Kurkuminy pozyskanej z kłączy ostryżu długiego Curcuma longa. Kurkumina zawarta w naszym preparacie jest standaryzowana na zawartość 95% kurkuminoidów. Kurkumina od wieków jest stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej.

W produktach TiB® LIPOSOMAL stosujemy zaawansowana technologie enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcje ochronna i transportowa. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do komórek organizmu z pominięciem procesu trawienia, co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

 

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne w porcji: 5ml
Kurkumina (95% kurkuminoidów) 100mg (**)

**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona

Składniki: woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); sok z rokitnika zwyczajnego [Hippophae rhamnoides]; kurkumina (95% kurkuminoidów) 100mg (**).

Informacja alergiczna: Produkt nie zawiera: glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy, skorupiaków, sezamu i siarczynów.

Gwarantowana czystość: Produkt nie zawiera konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcje (5ml) preparatu dziennie, zmieszać z 50-100ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Dobowa porcja kurkuminy nie powinna przekraczać 3mg/kg. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7°C) i spożyć w przeciągu 8 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Termin przydatności do spożycia produktu zamkniętego 12 m-cy od daty produkcji.
Termin przydatności do spożycia po otwarciu 8 tygodni.

 

Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

vegan friendly_1.png
Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

TiB®
TIB-71K

Opis

Szczegóły Produktu
Non GMO
Vegan Friendly

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-71K

Kod GTIN: 5905344040369

Termin przydatności: 2021-11-05

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

LIPOSOMAL CURCUMIN - 100ml [TiB®]

129,00 zł

Najniższa cena produktu 103,20 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.