Z dumą prezentujemy nowe oblicze naszych produktów Liposomalnych!

Ponownie jako pierwsi i ponownie jako jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety nową linię produktów liposomalnych TiB® LIPOSOMAL o udoskonalonym składzie. Tym razem nie zawierają one konserwującego alkoholu ani soi, zamiast której zastosowano formułę na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO.

Wytrwale pracowaliśmy nad idealną formułą pozbawioną wszelkich konserwantów, łącznie z niewielką ilością alkoholu, który dotychczas stosowaliśmy w suplementach liposomalnych aby zachować ich trwałość. Finalnie osiągnęliśmy potrójny sukces! Udało się stworzyć stabilną recepturę pozbawioną substancji konserwujących a także wydłużyć okres przydatności do spożycia zarówno produktu zamkniętego jak i po jego otwarciu. Cała tajemnica kryła się w naturze a dokładniej w soku z rokitnika zwyczajnego Hippophae rhamnoides.

Suplement diety TiB® LIPOSOMAL VITAMIN D3+K2 dostarcza w każdej porcji 2000 jednostek (50ug) Witaminy D3 pozyskanej z owczej lanoliny oraz 40ug Witaminy K2 w formie VitaMK7® pochodzącej z procesu fermentacji Bacillus Subtilis natto.

Charakterystyka działania witaminy D:

  • Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu,
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości,
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • Bierze udział w procesie podziału komórek*

Charakterystyka działania witaminy K:

  • Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości*

*Oświadczenia zdrowotne zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 432/2012.

W produktach TiB® LIPOSOMAL stosujemy zaawansowana technologie enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcje ochronna i transportowa. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do komórek organizmu z pominięciem procesu trawienia, co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne w porcji: 4ml
Witamina D3 (Cholekalcyferol) 2000IU 50μg (*1000%)
Witamina K2 (Menachinon-7) 40μg (*54%)

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); sok z rokitnika zwyczajnego [Hippophae rhamnoides]; witamina D3 (cholekalcyferol) 2000IU 50g (*1000%); witamina K2 (menachinon-7) 40g (*54%) VitaMK7®.

VitaMK7® jest opatentowanym produktem i zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Gnosis z Włoch.

Informacja o alergenach: Produkt nie zawiera: glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy, skorupiaków, sezamu i siarczynów.

Gwarantowana czystość: Produkt nie zawiera konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcje (4ml) preparatu dziennie, zmieszać z 50-100ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7°C) i spożyć w przeciągu 8 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Termin przydatności do spożycia produktu zamkniętego 12 m-cy od daty produkcji.
Termin przydatności do spożycia po otwarciu 8 tygodni.

Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie
mk7.jpg Produkt zawiera opatentowaną witaminę K2 VitaMk7® powstałą w procesie fermentacji Bacillus Subtilis natto
TiB®
TIB-65K

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-65K

Kod GTIN: 5905344040314

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

LIPOSOMAL VITAMIN D3+K2 - 250ml [TiB®]

189,00 zł

Najniższa cena produktu 151,20 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.