Selen to niezbędny mikroelement, który jest ważny dla prawidłowego przebiegu procesu spermatogenezy, utrzymania zdrowego stanu włosów i paznokci, normalnego funkcjonowania systemu odpornościowego oraz tarczycy, jak również przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.*

*Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i były autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).


Informacja żywieniowa

Ilość w porcji dziennej 1 tabletka:                 
Selen 50μg [*91%]                

*RWS%: procent realizacji Referencyjna wartość odżywcza

Składniki: substancje wypełniające (wodorofosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), drożdże wzbogacone w Selen, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Sposób użycia:

Przyjmuj 1 tabletkę dziennie z dala od innych preparatów witaminowych/mineralnych.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Informacje alergiczne
Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy, ryby oraz skorupiaki.

Scitec
SCI316
6 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

SELENIUM - 100tabl [Scitec]

25,90 zł

Najniższa cena produktu 25,90 zł z dnia 30.09.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
78 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.