JOINT REPAIR VITAMINS - 60kaps [Cambio Labs]
  • -10%
  • JOINT REPAIR VITAMINS - 60kaps [Cambio Labs]
  • JOINT REPAIR VITAMINS - 60kaps [Cambio Labs]

JOINT REPAIR VITAMINS - 60kaps [Cambio Labs]

Cambio Labs
CBO/006
2002000501004
49,00 zł
44,10 zł - 10%
Ilość
Wysyłka 0-3 dni ?
Produkt jest dostępny w małej ilości w naszym magazynie wysyłkowym lub wymaga dostawy z innego magazynu lub zamówienia u dostawcy. Wysyłamy do 3 dni roboczych.

Kompleks witaminowy wzbogacony o składniki regenerujące stawy!

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. 
Czas realizacji dostawy może ulec zmianie ze względu na dużą ilość zamówień w okresie Green Week. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Czas realizacji dostawy może ulec zmianie ze względu na dużą ilość zamówień w okresie Green Week. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni

Joint Repair Vitamins od CambioLabs

to rewolucyjne połączenie glukozaminy z witaminami z grupy B fantastycznie wpływające na odbudowę i profilaktykę stawów oraz na ogólne samopoczucie oraz większość funkcji naszego organizmu. Glukozamina wpływa na odbudowę chrząstki stawowej oraz może przyczynić się do zmniejszenia bólu stawów. Witaminy z grupy B odpowiedzialne są za szereg procesów w naszym organizmie.

Składniki:

93,7% siarczan glukozaminy, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B2, witamina B6, witamina B1, kwas foliowy, biotyna, witamina B12, żelatynowa otoczka kapsułki.

Stosowanie:

Przyjmuj 3 kapsułki dziennie, najlepiej po przebudzeniu, popij dużą ilością wody.12 innych produktów w tej samej kategorii: