BASE CITRULLINE MALATE - 250g [Fitmax]
  • BASE CITRULLINE MALATE - 250g [Fitmax]

BASE CITRULLINE MALATE - 250g [Fitmax]

Fitmax
FMAX/97
5907776170829
67,00 zł
Ilość
Oczekujemy na dostawę ?
Produkt nie jest dostępny w naszym magazynie wysyłkowym i wymaga zamówienia u dostawcy.

Citrulline malate  czyli farmaceutycznej czystości jabłczan cytruliny  rozszerza naczynia krwionośne, tym samym zwiększając dopływ krwi i tlenu do pracujących mięśni. Dzięki suplementowi FitMax® BASE Citrulline malate zmniejszysz poziom zmęczenia, usuniesz kwas mlekowy z mięśni oraz zwiększysz wydolność tlenową. Dedykowany jest osobom, które chcą zwiększysz wytrzymałość.

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni

Skład odżywki na wytrzymałość FitMax® BASE Citrulline malate zawiera jabłczan cytruliny oraz witaminę B6. Badania naukowe udowodniły, iż jabłczan cytruliny zwiększa wydolność tlenową. Suplementacja citrulline malate dedykowana jest osobom, które uprawiają sporty siłowe i aerobowe.

Sposób użycia: 1 porcję suplementu FitMax® BASE Citrulline malate (2,5 g proszku – 1 płaska miarka załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety z citrulline malate nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Odżywkę na wytrzymałość nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement na wytrzymałość FitMax® BASE Citrulline malate należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Citrulline malate BASE

16 innych produktów w tej samej kategorii: