Amix™ Taurine Neurotransmitter jest aminokwasem w formie wolnej, który bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Tauryna jest aminokwasem egzogennym i występuje w dużych stężeniach w mięśniu sercowym, białych krwinkach, mięśniach szkieletowych i centralnym układzie nerwowym.

Sposób użycia: Spożywać 1-2 kapsułki 30-60 minut przed wysiłkiem fizycznym.

Składniki: Tauryna, kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, woda, barwniki: dwutlenek tytanu), substancje przeciwzbrylające: Stearynian magnezu, Dwutlenek krzemu.

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu, skorupiaków, orzechów z drzew orzechowych i orzeszków ziemnych.

Ostrzeżenie: Nie należy stosować tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX177
1 Przedmiot

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

Taurine - 120kaps [Amix]

65,00 zł

Najniższa cena produktu 65,00 zł z dnia 30.09.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
195 TIB Coin
ostatnie sztuki
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.