TRIBULUS TERRESTRIS (BUZDYGANEK NAZIEMNY) 100% ORGANIC - 110g [This is BIO®]

This is BIO®

5905344040482

TIB-84

Organiczne, sproszkowane owoce Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris).

Buzdyganek naziemny jest jednym ze znanych i cenionych ziół tradycyjnej medycyny indyjskiej – Ajurwedy, a także starożytnej medycyny chińskiej i grecko-perskiej.

Więcej szczegółów

W magazynie

Podziel się:

39,00 zł

Więcej informacji

Buzdyganek naziemny jest jednym ze znanych i cenionych ziół tradycyjnej medycyny indyjskiej – Ajurwedy, a także starożytnej medycyny chińskiej i grecko-perskiej. Od wieków hodowany i spożywany ze względu na bogactwo składników odżywczych i cudowne właściwości, obecnie przeżywa swój renesans.

Tribulus terrestris zawiera:

  • Związki zwane saponinami, indolami i polifenolami.

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, sproszkowanych owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris). Nasz buzdyganek naziemny jest hodowany w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Skład:

sproszkowane owoce buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris)*.

*certyfikowany składnik ekologiczny

Kraj pochodzenia surowca:

Chiny

Sposób użycia:

Zmieszać 3g (3g to ~ 1 płaska łyżeczka do herbaty) ze szklanką gorącej wody i zostawić pod przykryciem na 30 minut do zaparzenia. Pić do 2 razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie buzdyganka po przebudzeniu oraz przed i po zwiększonym wysiłku fizycznym.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

                  

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: