Nowy Wyprzedaż! LIPOSOMAL NICOTINAMIDE B3 - 100ml [TiB] Zobacz większe

PRZECENA: LIPOSOMAL NICOTINAMIDE B3 - 100ml [TiB]

PRZECENA_TIB-68

TiB Promocja

254475917541

Jedyna na polskim rynku Liposomalna Witamina B3 bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

Więcej szczegółów

W magazynie

Ostatnie sztuki!

101,15 zł

-15%

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jako pierwsi i obecnie jedyni wprowadzamy na polski rynek suplementów diety tak szeroką linię produktów liposomalnych TiB LIPOSOMAL nie zawierającą sztucznych konserwantów, bez soi, opartą na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO. Z uwagi na dobro konsumenta postanowiliśmy znacznie obniżyć zawartość konserwującego alkoholu do minimum pozwalającego zachować trwałość produktu przez 7 m-cy od daty produkcji.

DATA PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA: 02.2018

Po otwarciu należy spożyć w przeciągu 4 tygodni.

 

Suplement diety LIPOSOMAL NICOTINAMIDE B3 dostarcza w każdej porcji 15mg Witaminy B3 w formie Amidu kwasu nikotynowego. Witamina B3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B3 pomaga w: prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Pomaga także zachować zdrową skórę.

W produktach TiB LIPOSOMAL stosujemy zaawansowaną technologię enkapsulacji liposomalnej - składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

 

Informacja żywieniowa

Składniki w porcji:

1ml

Witamina B3 (Amid kwasu nikotynowego) 15mg (*94%)
*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

 

Składniki:

woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); alkohol etylowy 4,9% (konserwant); Witamina B3 (Amid kwasu nikotynowego) 15mg (*94%)

Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy,
Gwarantowana czystość. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.

Sposób użycia:

Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcję (1 ml) preparatu, zmieszać z 50-100 ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7º C) i spożyć w przeciągu 4 tygodni. Nie zamrażać.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PRZECENA: LIPOSOMAL NICOTINAMIDE B3 - 100ml [TiB]

PRZECENA: LIPOSOMAL NICOTINAMIDE B3 - 100ml [TiB]

Jedyna na polskim rynku Liposomalna Witamina B3 bez sztucznych konserwantów i bez soi, na bazie fosfolipidów z lecytyny słonecznikowej non-GMO!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: