4 SZKLANKI GOLD Z JABŁCZANEM MAGNEZU
  • -17,20 zł
  • Pakiet
  • 4 SZKLANKI GOLD Z JABŁCZANEM MAGNEZU

4 SZKLANKI GOLD Z JABŁCZANEM MAGNEZU

277,80 zł
260,60 zł - 17,20 zł

Zamiast 277,80 zł

Ten pakiet zawiera

Ilość
W magazynie ?
Produkt jest dostępny w dużej ilości w naszym magazynie wysyłkowym. Wysyłka najpóźniej następnego dnia roboczego.

Pakiet Gold 4 szklanki z Jabłczanem Magnezu

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z RODO
  • Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h. Dostępne produkty wysyłamy w ciągu 24h.
  • Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni
P_J_G_K4S

zestaw 4 szklanki

W naszym sklepie już dziś pojawiły się nowe zestawy do 4 szklanek, z jabłczanem magnezu zamiast chlorku magnezu! Wiele z Was o niego pytało, z radością więc wprowadzamy tę opcję.

4 szklanki to codzienna, kompleksowa pielęgnacja i odżywianie ciała od środka z pomocą 4 specjalnie spreparowanych szklanek, na które składa się woda z cytryną i dodatki w formie pieczołowicie dobranych przez @ Pepsi Eliot witamin, minerałów i superpokarmów.

Czy wiesz jak przygotować codzienne 4 szklanki?

Ich baza to litr czystej wody źródlanej lub mineralnej, z wyciśniętą cytryną. 

  • 1 szklanka

To ½ łyżeczki kurkumy zmieszanej ze szklanką wody z cytryną, oraz szczyptą czarnego pieprzu BIO.

  • 2 szklanka

Do wody możesz dodać płaską łyżeczkę jabłczanu magnezu. Można dorzucić do niego szczyptę grubej soli morskiej lub himalajskiej.

  • 3 szklanka

Do swojej wody z cytryną dodaj szczyptę kwasu askorbinowego lub askorbinianu sodu (wówczas możesz nie dodawać już soli do szklanki 2, abyś nie dostarczyła sobie za dużo sodu) i łyżkę stołową octu jabłkowego BIO, niepasteryzowanego.

Uważka: Ocet jabłkowy jest potężnym środkiem detoksykującym, dlatego skutki uboczne mogą wystąpić, jeśli organizm w wyniku detoksu został pozbawiony magnezu i potasu. Druga szklanka z magnezem (oraz opcjonalnie odrobiną szarej soli morskiej) dla wielu będzie w tym przypadku remedium.

Z kolei dla osób wrażliwych na histaminę ocet jabłkowy nie będzie wskazany. W takim przypadku, niech Twoja 3 szklanka będzie po prostu wodą z super elektrolitami soku z cytryny.

  • 4 szklanka

Do swojej wody z cytryną dodajesz 1 łyżeczkę lekko wypukłą mieszanki spiruliny, chlorelli i dwóch młodych traw, w równych proporcjach, na przykład z 4 Greens This is BIO, oraz garść zielonych liści jarmużu, szpinaku czy łodyg selera naciowego, fenkuła lub brokuła i dokładnie miksujesz.

Jeśli nie masz pod ręką świeżych liści opcjonalnie możesz poprzestać tylko na łyżeczce 4 Greens This is BIOalbo dołożyć jeszcze jarmuż lub szpinak This is BIO.

15 innych produktów w tej samej kategorii: