Imbir, kojarzony głównie jako  dodatek do rozgrzewającej herbaty, to roślina przyprawowa, jadalna i kosmetyczna. Jego charakterystyczny smak z cytrynowo-słodkawą nutą i ciepły, korzenny aromat sprawiają, że nie da się przejść obok niego obojętnie.

Składniki: imbir 100%*
*produkt rolnictwa ekologicznego

Kraj pochodzenia surowca: Nigeria

rolnictwo spoza UE

TIB-108K
33 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-108K

Kod GTIN: 5905344040710

Termin przydatności: 2024-03-01

test

hjdgcc djd7ytsnv shtwhjhbs djssysh

4,00 / 5 z 1 review

IMBIR 100% ORGANIC - 60g [This is BIO®]

12,55 zł

Najniższa cena produktu 10,04 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
63 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.