Książka autorki bloga Pepsi Eliot, Katarzyny Lewko, tylko w naszym sklepie dostępna z autografem!

Kup na prezent zapakujemy w cenie - daj nam znać w komentarzu do zamówienia

Książka "Leczenie dobrą dietą" prezentuje rewolucyjne spojrzenie na sposób odżywiania się człowieka. Poradnik napisany przez znaną blogerkę Pepsi Eliot rozprawia się z wieloma mitami dotyczącymi popularnych diet i lansowanych produktów żywnościowych. Autorka w przystępny sposób opisuje funkcjonowanie organizmu człowieka, chorobotwórcze produkty, a także te, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Czytelnik otrzyma solidną dawkę najnowszej wiedzy, która może pozwolić mu inaczej spojrzeć nie tylko na swoje zdrowie i dietę, ale również na styl życia, a nawet światopogląd.

Od pewnego czasu można zaobserwować dość sprzeczne mechanizmy rządzące naszym życiem - ludzie coraz częściej chorują, mimo że farmacja i wspierająca ją współczesna medycyna stają się coraz potężniejsze. Z tej zaskakującej zależności można wyciągnąć wniosek o błędnym kierunku naszych poszukiwań. Tymczasem niezwykle cenne dla naszego zdrowia witaminy C, D3 i K2, potężny jod, łatwy do uzupełnienia selen, kurkuma, imbir i surowy miód, są na wyciągnięcie ręki. Najlepsze lekarstwa stoją na półkach w kuchni i rosną w ogrodzie.
 
Książka „Leczenie dobrą dietą” jest efektem długoletnich, dociekliwych poszukiwań w dziedzinie zdrowego odżywiania, leczenia organicznym jedzeniem i suplementami diety, nawadniania ciała oraz aktywności fizycznej.

"Ta książka to prawdopodobnie najbardziej wnikliwa analiza sposobu odżywiania dzisiejszego człowieka naszej cywilizacji. Autorka w jednym miejscu zbiera doniesienia naukowe i popularne, w przystępny sposób opisuje zasady zdrowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz zagrożenia, jakie niesie wszechobecny sty odżywiania i życia. Co najważniejsze – przeprowadza Czytelnika przez gąszcz, czasem sprzecznych danych i konsekwentnie wytycza ścieżkę 2 rozsądnego postępowania z własnym zdrowiem. Obala mity i pokazuje możliwości. Niektóre z przytoczonych faktów mogą zastanowić, niektóre zbulwersować, z innymi można się nie zgadzać. Tak czy inaczej - lektura wciąga i trudno być wobec niej obojętnym."
- Lek. med. Katarzyna Drobik-Michalska
 
"Bardzo dobrze, że są takie badaczki jak Katarzyna Lewko, które dzielą się z Czytelnikami swoją wiedzą, gdyż tak wiele informacji, w tym medycznych, morze trafić do szerszego grona odbiorców i uświadomić im, jaką moc morze mieć ich codzienny pokarm."
- Lek. med. Krzysztof Polański

Dodatkowe informacje:

Liczba stron: 400
Format: 21 x 29 cm
Oprawa: twarda
ISBN: 9788383480824
Wydanie: 2023 (uaktualnione)
Autor: Katarzyna Lewko
Wydawnictwo: SBM

9788383480824
203 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: 9788383480824

Kod GTIN: 9788380599918

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

Książka "Leczenie dobrą dietą"

99,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
495 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.