O marce This is Bio®

Zmiany ukierunkowane na poprawę zdrowia i samopoczucia nie muszą być skomplikowane i wymagać poświęceń. Życie w stylu eko to w końcu nie wymyślne produkty, ale decyzja aby postawić na jakość i, przede wszystkim, na siebie!

Z nami to możliwe i proste, ponieważ opowiadamy się za świadomością, przejrzystością i równowagą w każdym aspekcie naszej działalności.

Marka This is BIO™ powstała niemal dekadę temu w Krakowie. Wszystko zaczęło się od głodu wiedzy i poszukiwania metod troski o zdrowie równie holistycznych, co efektywnych. Szybko okazało się, że mimo ogromnego wyboru produktów na rynku, wciąż brakowało na nim żywności i suplementów diety o jakości, jaką sobie wymarzyliśmy. Nie pozostało nam nic innego jak wziąć sprawy w swoje ręce! Tak też narodził się pomysł na stuprocentowo organiczne superpokarmy i wysokiej klasy suplementy diety. Te składem i standardem mogą dziś konkurować ze światowymi liderami w sektorze zdrowia i wellness.

Produkty naszych marek, czyli This is BIO™ i TiB®, są w większości produkowane we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, posiadającym unijną certyfikację przetwórstwa ekologicznego (certyfikat nr PL-03-003888). Część produktów z oferty wytwarzana jest na nasze zlecenie w wyspecjalizowanych zakładach w USA i na terenie Unii Europejskiej. Decyzja o współpracy z nimi była dla nas oczywistością! Te zakłady nie tylko spełniają wszelkie aktualne normy jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności, tj. GMP, ISO9001 czy NSF, ale także posiadają nowoczesne technologie, które pozwalają na zachowanie najwyższej jakości suplementów przy jak najmniejszym stopniu ich przetworzenia.

Nie stawiamy jednak wyłącznie na technologię, ale także na bliskość natury i równowagę. Dlatego robimy wszystko aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw.

W tej kwestii nie ma dla nas miejsca na kompromisy. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS. Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Wszystko doprawiamy pasją naszego wyspecjalizowanego zespołu. Ekipa This is BIO™ z najwyższą pieczołowitością dba o każdy szczebelek produkcji i dystrybucji, od wyboru najlepszego surowca, przez wszelkie etapy produkcji, po zapewnianie popartej badaniami wiedzy na temat produktów, aspekt wizualny opakowań, indywidualną obsługę każdego klienta i pakowanie paczek aby posłać je w świat. Wciąż poszerzamy swoją ofertę i stawiamy na rozwiązania możliwie najbardziej jakościowe, a przy tym przyjazne środowisku.

Mówimy śmiało i z dumą, że to produkty premium, z których korzystamy sami i możemy polecić je każdemu. Najwyższa pora dać swojemu zdrowiu to, na co zasługuje!