„Surowy detoks hormonalny” to kompendium wiedzy o diecie i stylu życia, które wspomogą równowagę hormonalną Twojego ciała! 

W e-książce autorstwa Katarzyny Lewko, znanej z bloga Pepsi Eliot, oprócz ogromu informacji o funkcjonowaniu organizmu i gospodarki hormonalnej, znajdziesz dokładny plan detoksu hormonalnego z 10-dniowym jadłospisem oraz 4 jednotygodniowe jadłospisy na każdą porę roku, pomagające kontynuować dietę!

To ponad 130 stron narzędzi, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na co dzień. Tekst ów jest gęsty w wiedzę: znajdują się w nim dodatkowe informacje, takie jak zdrowe zamienniki najpopularniejszych produktów, zdrowotne ciekawostki i kompleksowy planer diety oraz gotowe jadłospisy wraz ze szczegółową listą zakupów. Nie brakuje w nim także wskazówek jak radzić sobie z objawami oczyszczania ciała i przejść detoks możliwie najskuteczniej.

przygotowanie do detoksu e-book detoks hormonalny

Zawarte w e-książce przepisy są roślinne, w ogromnej mierze surowe i w 100% skuteczne, a do tego proste w przygotowaniu! Co więcej, to dieta, na której nikt nie będzie głodny: dzienne menu zaplanowane jest na około 2000 kcal, a do tego można modyfikować je według własnych potrzeb!

przykładowy przepis dzień pierwszy z e-booka detoks hormonalny

Dlaczego ten program jest wyjątkowy?

Jego sekretem są proste surowe pokarmy i odżywcza, roślinna żywność, która pomoże Ci się oczyścić, uzdrowić nawyki żywieniowe i zyskać mnóstwo energii! To doskonały, wielopłaszczyznowy poradnik, który pomoże Ci poczuć się doskonale, podnieść poziom energii i sił witalnych.

To tekst opracowany nie tylko na podstawie osobistych doświadczeń autorki, ale przede wszystkim w oparciu o liczne badania naukowe. Każdy rozdział wprowadza nie tylko w zawiłości diety detoksykującej: to także przewodnik po tajnikach funkcjonowania ciała i zdrowej diety, który raz na zawsze zmieni sposób w jaki na nie patrzysz.

Zobacz co mówi o e-książce i koncepcji detoksu hormonalnego sama autorka, kliknij przycisk poniżej, aby oglądać na kanale YouTube.

Pepsi Eliot zapowiedź na YouTube

 OGLĄDAM

Kim jest Katarzyna Lewko?

Z wykształcenia mgr. inż. architekt, na co dzień biegaczka, pasjonatka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od kilku lat witarianka.

Szerszej publiczności znana jest jako Pepsi Eliot, autorka przewrotowego bloga o zdrowiu i tematyce wellness pepsieliot.com. Jej strona to nie tylko błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej troski. To także rzetelne teksty oparte o wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenia tradycyjnych systemów medycyny z całego świata.

Od czasów powstania bloga jego autorka nie tylko wydała rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą”, ale także zaczęła publikować artykuły na łamach tygodnika Wprost oraz została laureatką nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach.

To nie zakup, to inwestycja w siebie!

EBOOK3
888 Przedmioty

Indeks: EBOOK3

Oczyszczanie

Polecam publikacje, wszystkie wiadomości w jednym miejscu. ☺️

5,00 / 5 z 1 opinia

E-book "Surowy detoks hormonalny" PEPSI ELIOT

89,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało