Zastanawiasz się czego dowiesz się z nowego e-booka Pepsi Eliot?

E-book "Z dala od skalpela czyli wszystko o naturalnym pozbywaniu się mięśniaków" to kompendium wiedzy, w którym Pepsi Eliot rozprawia się z problemem jakim są mięśniaki macicy u kobiet. W przystępny dla czytelniczki sposób autorka przedstawia alternatywne, naturalne metody poparte badaniami po jakie może sięgnąć kobieta by pozbyć się tej częstej przypadłości.

Z tego e-booka dowiesz się m.in.:

*Skąd się biorą mięśniaki
*Jaki wpływ na mięśniaki ma dieta - co jeść a czego unikać
*Jakie suplementy diety możesz zastosować by sobie pomóc
*Zioła w łagodzeniu mięśniaków
*Inne naturalne metody uzupełniające leczenie mięśniaków
*Studium przypadku - Jak w 3 miesiące pozbyć się dużego mięśniaka

Kim jest Pepsi Eliot?

Katarzyna Lewko z wykształcenia architekt, na co dzień biegaczka, entuzjastka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka. Szerszej publiczności znana jest jako Pepsi Eliot, autorka przewrotowego bloga o zdrowiu i tematyce wellness pepsieliot.com. Jej strona to nie tylko błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej troski. To także rzetelne teksty oparte o wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenia tradycyjnych systemów medycyny z całego świata.
Od czasów powstania bloga jego autorka nie tylko wydała rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą" i e-booki "Surowy detoks hormonalny", „Zmęczenie nadnerczy” oraz "Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu", a także zaczęła publikować artykuły na łamach tygodnika "Wprost" oraz została laureatką nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach.

---

Format książki: e-book EPUB

Do przeglądania książki wymagane jest urządzenie posiadające oprogramowanie kompatybilne z plikami EPUB tj. czytnik, smartfon, tablet lub komputer.

EBOOK6
886 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: EBOOK6

Termin przydatności:

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

E-book "Z dala od skalpela czyli wszystko o naturalnym pozbywaniu się mięśniaków" autorstwa PEPSI ELIOT

69,90 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało