Kelp jest jedną z odmian wodorostów, która rośnie u wybrzeży wielu wód rozsianych na całym świecie, od Japonii po Irlandię i Amerykę Północną. Jest on szczególnie popularny u wybrzeży Japonii, gdzie uważa się go za źródło długowieczności.

Kelp jest naturalnym źródłem:

  • Jodu, potasu, magnezu, wapnia i żelaza
  • Witamin
  • Przeciwutleniaczy
  • Aminokwasów
  • Kwasów tłuszczowych omega-3
  • Błonnika

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznego, sproszkowanego Kelpu (Ascophyllum nodosum). Nasz Kelp jest hodowany w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO, pestycydów oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Składniki:

Sproszkowany Kelp (Ascophyllum nodosum)*
*certyfikowany składnik ekologiczny.

Zawartość czystego jodu w surowcu w zależności od partii wynosi 650-980mg/kg

Kraj pochodzenia surowca:

Kanada

Sposób użycia:

Porcję 3g (1 płaska łyżeczka do herbaty) zmieszać z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw.

          rolnictwo z UE

TIB-94K
28 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-94K

Kod GTIN: 5905344040581

Termin przydatności: 2025-11-07

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

KELP 100% ORGANIC - 180g [This is BIO®]

68,00 zł

Najniższa cena produktu 54,40 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
340 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.