Soda oczyszczona TiB® to czysty wodorowęglan sodu wysokiej jakości. Wszechstronny i bezpieczny preparat, który znajdzie zastosowanie do celów kulinarnych, jako detergent do prania i sprzątania, składnik kosmetyków oraz w ogrodnictwie. Stanowi doskonałą alternatywę dla dedykowanych środków chemicznych

Szczelne opakowanie pozwala zachować długą trwałość produktu.

Skład: soda oczyszczona, 100% NaHCO3

Kraj pochodzenia: Turcja

Soda oczyszczona to uniwersalny produkt o licznych zastosowaniach, którego nie może zabraknąć w Twoim domu.

Wykorzystasz ją:

  • w kuchni: podczas gotowania i pieczenia,

  • jako detergent do prania i sprzątania: soda to składnik wielu naturalnych, przyjaznych naturze detergentów i środków czystości - z jej pomocą wyczyścisz całe mieszkanie na błysk,

  • w domowej kosmetyczce: soda to składnik maseczek i peelingów do twarzy, domowych kul do kąpieli, zamiennik suchego szamponu a nawet zastępstwo dla drogeryjnego antyperspirantu,

  • w ogrodnictwie: do zwalczania szkodników, jako środek grzybobójczy, na chwasty, jako składnik naturalnego nawozu, do sprawdzenia odczynu gleby oraz prac porządkowych.

Jeden produkt, wiele możliwości!

Aby zastosowanie sody mogło być wszechstronne i bezpieczne, postaw na czysty wodorowęglan sodu wysokiej jakości jak Soda oczyszczona TiB®.

TiB®
TIB-161K
122 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-161K

Kod GTIN: 5905344041250

Termin przydatności: 2025-04-30

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

SODA OCZYSZCZONA - 900g [TiB®]

8,90 zł

Najniższa cena produktu 7,12 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
45 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.