GreenDay® CLA 1000 to suplement diety o 80% zawartości sprzężonego kwasu linolowego.

Sprzężony kwas linolowy (CLA) to naturalnie występująca grupa pochodnych kwasu linolowego występująca w mięsie wołowym, produktach mlecznych (w wyniku niepełnego biouwodorowania w żwaczu) oraz olejach roślinnych (słonecznikowym i krokoszowym). Termin sprzężony kwas linolowy (CLA) odnosi się do zbioru pozycyjnych i geometrycznych izomerów kwasu linolowego ze sprzężonymi wiązaniami podwójnymi.

CLA jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym omega-6 i nie może być wytwarzany przez organizm, dlatego musi być spożywany z dietą. Nasze żele miękkie są szybkim i wygodnym źródłem oleju CLA w diecie, dzięki czemu można je włączyć do programu treningowego i dążyć do postępów.

Sposób użycia: 1 kapsułka (softgel) dziennie, najlepiej podczas posiłku. Popić dużą ilością wody.

Składniki: sprzężony kwas linolowy (z oleju z krokosza barwierskiego), kapsułka żelatynowa (z czystej żelatyny, substancja zagęszczająca: glicerol, woda).

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu i skorupiaków.

Ostrzeżenie: Nie należy stosować tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jakos substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX193
2 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

CLA 1000 - 90kaps [Amix]

75,00 zł

Najniższa cena produktu 75,00 zł z dnia 30.09.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
225 TIB Coin
ostatnie sztuki
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.