Żurawina, nazywana niegdyś „cytryną dla ubogich” stanowi naturalne, bogate źródło:

  • Witamin: C, B1 i B2, E
  • Kwasu foliowego
  • Niacyny
  • Minerałów: potasu, żelaza i wapnia
  • Błonnika
  • Kwasów tłuszczowych
  • Przeciwutleniaczy

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, sproszkowanych owoców Żurawiny (Vaccinium Corymbosum). Nasza Żurawina jest hodowana w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO, pestycydów oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Skład:

sproszkowane owoce Żurawiny (Vaccinium Corymbosum)*.

* certyfikowany składnik ekologiczny.

Kraj pochodzenia surowca:

Kanada

Sposób użycia:

Porcję 5g (1 łyżeczka do herbaty) zmieszać z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw.

           rolnictwo spoza UE

TIB-87K
69 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

CRANBERRY 100% ORGANIC - 150g [This is BIO®]

68,00 zł

Najniższa cena produktu 68,00 zł z dnia 01.10.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
340 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.