Zastanawiasz się czego dowiesz się z nowego, krótkiego e-booka Pepsi Eliot?

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje o zmęczeniu nadnerczy!

"Zmęczenie nadnerczy: jak je rozpoznać i łatwo się go pozbyć" to mikro e-book autorstwa Katarzyny Lewko, znanej z tytułów takich jak „Leczenie dobrą dietą” i „Surowy detoks hormonalny”, a przede wszystkim z bloga pepsieliot.com.

W tej super treściwej e-książeczce znajdziesz skompresowane kluczowe informacje na temat syndromu wyczerpanych nadnerczy: znajdziesz tam opis dolegliwości, sposoby rozpoznania, prewencji i wsparcia ciała.O czym jest ten tytuł?

Zmęczone nadnercza to dolegliwość XXI wieku. Dr James Wilson, autor bestsellera "Zmęczenie nadnerczy, czyli zespół stresu XXI wieku" twierdzi, że 80% ludzi, w którymś momencie swojego życia, będzie miało wyczerpane nadnercza.

Zmęczenie nadnerczy nie jest sklasyfikowaną chorobą a zespołem objawów, takich jak między innymi zmęczenie, drażliwość, niewyspanie, bóle mięśni czy wypadanie włosów. Ich źródłem są właśnie nadnercza, które żyją w parze na górnych biegunach obu nerek i są zaangażowane w produkcję i dystrybucję 50 hormonów. Jeden z nich to bardzo ważny, właściwie niezbędny do życia kortyzol, główny hormon produkowany przez korę nadnerczy, znany także jako hormon stresu.

Dzięki publikacji Katarzyny Lewko dowiesz się jak rozpoznać tę dolegliwość, jak radzić sobie z nią naturalnie i co, do diaska, ma ona wspólnego z samurajami.Kim jest Katarzyna Lewko?

Z wykształcenia architekt, na co dzień biegaczka, entuzjastka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka.

Szerszej publiczności znana jest jako Pepsi Eliot, autorka przewrotowego bloga o zdrowiu i tematyce wellness pepsieliot.com. Jej strona to nie tylko błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej troski. To także rzetelne teksty oparte o wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenia tradycyjnych systemów medycyny z całego świata.

Od czasów powstania bloga jego autorka nie tylko wydała rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą" i e-booki "Surowy detoks hormonalny" oraz "Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu", a także zaczęła publikować artykuły na łamach tygodnika Wprost oraz została laureatką nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach.EBOOK4
888 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: EBOOK4

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

E-book "Zmęczenie nadnerczy" autorstwa PEPSI ELIOT

19,90 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
100 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.