Nasze dzieciaki są wyjątkowe!

Wspinają się na drzewa, rozbijają kolana na rowerze, zasypiają błogim snem chociaż jeszcze chwilę temu były tak pełne energii, że nie mogliśmy za nimi nadążyć.

Cały czas się uczą i nie przestają nas zaskakiwać. Rozczulają nas swoją ekscytacją najmniejszymi rzeczami. W końcu te małe głowy są w stanie pomieścić wszystkie fantastyczne historie tego świata!

Mamy dla nich wyjątkowy zestaw suplementów diety wspierający ich prawidłowy rozwój:

KIDS OMEGA-3 - 120kaps [TiB®]
Małe kuleczki wypełnione zdrowym olejem pełnym Omega-3, uzupełnią Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) w diecie Twojej pociechy

KIDS VITEK - 120kaps [TiB®]
Formuła 27 składników zamknięta w małych, łatwych do połknięcia kapsułkach, skomponowana specjalnie do potrzeb rozwijającego się organizmu dziecka

KIDS PROBIOTIC - 30 żelek [This is BIO®]
Opatentowany szczep dobrych bakterii probiotycznych Bacillus subtilis DE111® zamknięty w pyszne, truskawkowe żelki, które Twoje dziecko pokocha.

P_kidsbox
177 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: P_kidsbox

Terminy przydatności:

TIB-104K KIDS OMEGA-3 - 120kaps [TiB®] - 2026-12-15

TIB-105K KIDS VITEK - 120kaps [TiB®] - 2025-12-15

TIB-120 KIDS PROBIOTIC - 30 żelek [This is BIO®] - 2025-10-31

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

Zestaw suplementów diety wspierający prawidłowy rozwój dziecka

246,56 zł Zniżka 8%
268,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 246,56 zł

Najniższa cena produktu 246,56 zł z dnia 24.02.2024

Usuń ze schowka Dodaj do schowka

Ten pakiet zawiera

w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.