Czarna porzeczka to roślina o szerokim zastosowaniu mającym korzenie już w tradycyjnej medycynie ludowej. Stanowi ona naturalne źródło licznych substancji odżywczych.

Czarna porzeczka zawiera:

  • Flawonoidy
  • Przeciwutleniacze
  • Kwasy organiczne
  • Pektyny
  • Witaminy A, E, C oraz witaminy z grupy B

Czarna porzeczka jest źródłem:

  • Resweratrolu
  • Antocyjanów
  • Kwasu p-kumarowego

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, suszonych owoców Czarnej porzeczki (Ribes nigrum). Nasze owoce Czarnej porzeczki są hodowane w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO, pestycydów oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Skład:

sproszkowane owoce czarnej porzeczki (Ribes nigrum)*.

* certyfikowany składnik ekologiczny.

Kraj pochodzenia surowca:

Polska

Sposób użycia:

Porcję 5g (1 łyżeczka do herbaty) zmieszać z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw.

          rolnictwo z UE

TIB-97K
28 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-97K

Kod GTIN: 5905344040611

Termin przydatności: 2025-06-30

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

BLACKCURRANT 100% ORGANIC - 110g [This is BIO®]

52,00 zł

Najniższa cena produktu 41,60 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
260 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.