Profesor marketingu z Harvardu Theodore Levitt powiedział: Ludzie nie chcą kupować ćwierćcalowego wiertła. Chcą kupować ćwierćcalowy otwór.

 Wyobraź to sobie. Jesteś w dowolnym miejscu na świecie, byle z internetem, nigdzie nie musisz się śpieszyć. Leniwie wychodzisz na balkon aby złapać promienie słońca, w drodze powrotnej nastawiasz wodę na ulubioną herbatę. A później włączasz komputer i robisz to, co lubisz … A przy okazji możesz zarabiać dobre pieniądze.

 Czy daję Ci gwarancję? Żadnej. Wszechświat to jednak nie giełda, ma dla Ciebie nieograniczone walory dobrostanu. Tak naprawdę wystarczy szczypta wiedzy i zrozumienia na czym polega sprzedaż, nade wszystko popyt, parę łyżek sprawdzonych algorytmów, oraz metod postępowania. No i z litr samozaparcia aby stworzyć dobry e-biznes.

 Dając ludziom to, czego oni potrzebują, oraz, gdy zatroszczysz się, żeby Cię coraz łatwiej znajdywali w sieci, Twoje działania automatycznie zaczną się monetyzować.

 Właśnie taki przepis na e-biznes znajdziesz w mojej książce „Jak zarabiać przez internet?”, której wznowione, trzecie już wydanie możesz tu znaleźć.

 Dlaczego warto kupić tę e-książkę?

 Bardzo dużo tych książek kupiono już w poprzednich edycjach. Z pomocą porad zawartych w „Jak zarabiać przez internet?” można szybko odzyskać poniesione na nią koszty i stosunkowo szybko zacząć dobrze zarabiać w sieci. O wiele szybciej, mniejszym kosztem, i ze znacznie mniejszym ryzykiem.

 Co mam na myśli mówiąc "dobrze zarabiać"? To, że od Ciebie będzie zależało, że nie będziesz chcieć i musieć zajmować się zawodowo już niczym innym.

 Co znajdziesz w "Jak zarabiać przez internet?"

 Znajdujące się przed Tobą wydanie tytułu „Jak zarabiać przez internet?” to już trzecia odsłona tej e-książki, odpowiadająca aktualnym potrzebom rynku, trendom i algorytmom. Nie znajdziesz tu „jedynego słusznego systemu zarabiania pieniędzy”, chociażby z tego powodu, że systemy rzadko działają. Zamiast tego otrzymasz solidną i praktyczną wiedzę, która da Ci fundamentalne podstawy do zarabiania w Internecie i sprawdzone metody, które wykorzystuję na co dzień.

 E-book wyjaśnia prawie każdy szczegół, który sama zastosowałam i wciąż stosuję, dzięki czemu dobrze zarabiam na mojej stronie internetowej. Przez wiele lat nie wydawszy ani złotówki na reklamę! Dzisiaj mamy oczywiście budżet reklamowy, jednak sensu stricte strony o której mowa: pepsieliot.com odpłatnie nigdy nie reklamowałam.

 Uważam ten e-book za jedną z najlepszych e-książek w tematach zarabiania w Internecie od zera. Co z tego, że na startupach można zarobić szybciej i więcej w krótkim czasie, skoro stworzenie chwytliwego startupu nie jest częste i zwykle wymaga (niekiedy sporych) pieniędzy inwestora. Natomiast odwrotnie, działając na własnej stronie możesz wpaść na pomysł dobrego startupa i z kosmiczną prędkością udać się jeszcze wyżej. Dopiero będąc w drodze rodzą się najlepsze pomysły. Nie stojąc na skrzyżowaniu.

 To konkretne działania opisywane w e-booku dają wymierne efekty, a nie bierne wyczekiwanie na szczęśliwy splot okoliczności. Z pewnością nie jest to poradnik z krzyczącym tytułem "staniesz się bogata w ciągu kilku tygodni!", podobnie, jak "schudniesz 30 kilo". Jeśli liczysz na czarodziejstwo, magię, oraz "szybko, łatwo i przyjemnie", uprzedzam, nie jest to książka dla Ciebie.

 Nie wiem co zrobisz ze zdobytą wiedzą. Nie wiem na ile starczy Ci zapału, pomysłu, wytrwałości, ale w e-booku znajdziesz realistyczne możliwości generowania dobrego miesięcznego przychodu. Pozwalającego po pewnym czasie na rezygnację z innej pracy i działanie na własne konto we własnym domu.

 Czym ten e-book różni się od innych tego typu opracowań?

 Przede wszystkim nie jest projekcją życzeniową. Ta książka jest po prostu zbiorem algorytmów, które zadziałały na mojej stronie i innych ludzi. Znajdują się w niej sposoby na zarabianie opracowane przez ekspertów w dziedzinie zarabiania w sieci, przełożone przeze mnie na polskie realia i przeplatane moimi własnymi patentami.

 To dobra metoda na finansowy sukces. Gdybym wcześniej sama miała dostęp do takiej książki, znalazłabym się w miejscu w którym obecnie jestem znacznie szybciej.

 Żeby skorzystać z porad zawartych w tym e-booku nie musisz mieć wiedzy o zarabianiu, ani też o zarabianiu w internecie, wszystkiego dowiesz się czytając.

 Książka zawiera informacje dotyczące wielu dziedzin, takich jak marketing, optymalizacja stron, SEO, zarządzanie, psychologia, umiejętność sprzedaży, obsługa klienta, korzystanie z przydatnych narzędzi i metodologii badań oraz mojego doświadczenia praktycznego.

 Została napisana w prosty i przejrzysty sposób, tak aby można ją było łatwo zrozumieć i móc zastosować w praktyce. Starałam się wyjaśnić jak najwięcej szczegółów i dawać konkretne przykłady, które zastosowałam na swojej stronie internetowej. Nie jest to rodzaj książki z masą informacji, ale małą ilością praktycznych rozwiązań.

 Czego między innymi dowiesz się z tej e-książki?

   Jak stworzyć od zera stronę internetową, która może przynosić tysiące złotych miesięcznie

      Poznasz niezbędne do uruchomienia udanego e-biznesu informacje biznesowe i marketingowe

      Otrzymasz podsumowanie najważniejszych punktów, które osobiście poznałam podczas mojego ponad 20. letniego doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu, co również pomogło mi obecnie zarabiać pieniądze w Internecie.

      Dowiesz się w jaki sposób zarabiam na mojej stronie i w jaki sposób można promować własną witrynę nie wydając na to ani grosza.

      Dowiesz się dlaczego pewne produkty sprzedają się, chociaż istnieją miliony konkurentów

      W jaki sposób zoptymalizować witrynę i jak można zoptymalizować Twoje teksty aby dostać się na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

      Dostaniesz przykładową listę najbardziej gorących tytułów wszech czasów.

      Poznasz w jaki sposób powstają moje strony sprzedażowe i dlaczego są bardziej skuteczne niż inne tradycyjne strony sprzedażowe

      Dowiesz się, co dzieje się za kulisami strony i wyjawię Ci moje tajemnice, które pomogły mi zarabiać pieniądze w Internecie

      Poznasz podstawowe (najważniejsze) założenia metody sprzedażowej genialnego Walkera

 

Podsumowując:

 E-book jest przeznaczony dla każdego, kto chce zacząć zarabiać pieniądze w Internecie i jest w stanie odpowiednio się do tego przyłożyć.

 Co Ty z tym zrobisz? Zależy już tylko od Ciebie.

 

Czy gdy nie mam żadnych produktów do sprzedaży, to nadal mogę zarabiać pieniądze?

 Cała tajemnica zarabiania w internecie sprowadza się do wygenerowania jak największego ruchu na stronie.

 Gdy uda Ci się do tego doprowadzić, będziesz mógł zarabiać na swojej stronie nie posiadając własnych produktów do sprzedaży, gdyż w takim przypadku z powodzeniem możesz wykorzystać programy partnerskie. Osobiście polecam dropshipping, o czym też będziesz mógł przeczytać w e-booku.

 Kluczem do zarabiania pieniędzy w internecie, nie jest posiadanie produktów do sprzedaży, ale uzyskanie jak największego ruchu na stronie. Gdy uda Ci się stworzyć odpowiedni ruch na swojej witrynie, będziesz mógł zarabiać na niej przez 24 godziny na dobę, nawet wtedy, gdy śpisz.

 Z mojej e-książki dowiesz się, w jaki sposób zwiększać ruch na stronie, oraz w jaki sposób zarabiać na tym ruchu.

 Jak zarobić w internecie?

W książce zawarłam bardzo dużo cennych informacji i zdradzam tajemnice dotyczące zarabiania pieniędzy w e-biznesie, dlatego trudno byłoby mi sprzedawać tę wiedzę za niską cenę – jest w niej zebranych 10 lat mojej codziennej pracy.

 

Format książki:

     e-book dostępny w formacie pdf i epub

 

Jesteś tu pierwszy raz i chcesz dowiedzieć się więcej o osobie, która napisała tę e-ksiażkę?

     Pepsi Eliot, czyli ja. Każdego dnia od 9 lat możesz mnie tutaj spotkać. Jestem też łatwo dostępna w mediach społecznościowych.

    Z wykształcenia mgr. inż. architekt, biegaczka, pasjonatka zdrowego stylu życia, ekonomii i biznesu, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka. Od 5 lat na drodze przemiany duchowej.

    Autorka poczytnego bloga pepsieliot.com, w tym ponad 3 tysięcy artykułów na temat zdrowego stylu życia, publicystki na łamach tygodnika Wprost, laureatki nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach

    Twórczyni książek i e-booków o zdrowiu, w tym grubego tomiska „Leczenie dobrą dietą” i poczytnego e-booka „Surowy detoks hormonalny”

    Autorka powieści „Biegam, bo muszę”, ogłoszonej najlepszą książką na lato 2013, a następnie najlepszą książką na 2013 rok w głosowaniu Internautów w konkursie poważnego portalu literackiego Granice.pl.

 

EBOOK1
887 Przedmioty

Indeks: EBOOK1

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

E-book "Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu?" Pepsi Eliot

79,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało