Glukozamina i chondroityna występują naturalnie w ludzkim ciele. Glukozamina jest formą cukru aminowego używanego przez chrząstki. Siarczan chondroityny jest częścią większej cząsteczki białek, o nazwie proteoglikanów, które również wykorzystywane przez chrząstki.

Nasza mieszanka
Nasz suplement glukozaminy i chondroityny dostarcza wysokiej jakości naturalnej glukozaminy i chondroityny w każdej kapsułce. Preparat został wzbogacony czystą witamina C w postaci kwasu askorbinowego aby wzmocnić jego działanie w obrębie tkanki miękkiej.

Jakie ma działanie

  • Witamina C, przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla normalnego funkcjonowania kości, chrząstek i skóry

Składniki aktywne w jednej kapsułce:

  • Siarczan glukozaminy 2KCl 450mg
  • Witamina C (kwas askorbinowy) 150mg
  • Siarczan chondroityny (z ryb) 100mg

Składniki: celuloza roślinna (otoczka kapsułki) 100mg, Siarczan glukozaminy 2KCl 450mg, Witamina C (kwas askorbinowy) 150mg, Siarczan chondroityny (z ryb) 100mg, mąka ryżowa (substancja wypełniająca)

Produkt nie zawiera: glutenu, laktozy, pszenicy, cukru, sztucznych konserwantów i barwników

Informacja alergenna, produkt zawiera: ryby

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

G&G
GA778

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: GA778

Kod GTIN: 5060040827789

Termin przydatności: 2024-07-12

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

GLUCOSAMINE, CHONDROITIN & C - 120kaps [G&G]

130,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało