Jarmuż to roślina oryginalnie pochodząca z terenów Skandynawskich. Od niedawna doceniony również w Polsce za swoje niezwykłe właściwości odżywcze.

Jarmuż jest bogaty w:

  • Białko
  • Błonnik
  • Przeciwutleniacze
  • Beta-karoten
  • Chlorofil

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, suszonych liści jarmużu (Brassica oleracea var. sabellica). Nasz jarmuż jest hodowany w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Skład:

sproszkowane w 100% organiczne liście jarmużu (Brassica oleracea var. sabellica)

Sposób użycia:

Zmieszać 3g (3g to ~ 1 płaska łyżeczka do herbaty) z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

                  rolnictwo z UE

TIB-81K
40 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

KALE (JARMUŻ) 100% ORGANIC - 110g [This is BIO®]

45,00 zł

Najniższa cena produktu 45,00 zł z dnia 01.10.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
225 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.