L-GLUTAMINE MICRO POWDER to środek spożywczy zawierający wysokiej jakości mikronizowaną L-glutaminę, endogenny aminokwas o niezwykle szerokim działaniu.

Skład: mikronizowana 100% L-glutamina

Sposób użycia: Podstawowa dzienna porcja to 10g.

-5g przyjmować ok. 30-60 minut przed treningiem, a 5g bezpośrednio po treningu lub przed snem. 1 miarkę (5g) wymieszać z 200-300 ml wody lub soku.

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu, skorupiaków, orzechów drzewnych i orzeszków ziemnych.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX96
11 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: AMIX96

Kod GTIN: 8594159531673

Termin przydatności: 2026-04-30

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

L-GLUTAMINE MICRO POWDER - 500g [Amix]

95,00 zł

Najniższa cena produktu 85,50 zł z dnia 22.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
285 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.