DATA WAŻNOŚCI: 31-10-2023

Od tysięcy lat grzyby Reishi cieszą się ogromną popularnością w krajach Dalekiego Wschodu. Znalazły one zastosowanie już w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. W Chinach nazywa sie je "ziołem duchowej mocy" z kolei znaczenie ich japońskiej nazwy to "boski grzyb nieśmiertelności.

Grzyby Reishi zawierają:

  • Minerały: potas, wapń, fosfor, mangan, żelazo, magnez, selen, miedź, cynk i german
  • Witaminy z grupy "B"
  • Aminokwasy
  • Polisacharydy
  • Fitosterole
  • Triterpeny

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, sproszkowanych grzybów Reishi (Ganoderma lucidum). Nasze grzyby Reishi są hodowane w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO, pestycydów oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Skład:

Sproszkowane owocniki i grzybnia grzybów Reishi (Ganoderma Lucidum)*

* certyfikowany składnik ekologiczny.

Kraj pochodzenia surowca:

Chiny

Sposób użycia:

Zmieszać 3g (1 płaska łyżeczka do herbaty) z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

           rolnictwo spoza UE

TIB-86K
56 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

.PRZECENA: REISHI 100% ORGANIC - 80g [This is BIO®] 31-10-2023

25,50 zł Zniżka 50%
51,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 30,60 zł

Najniższa cena produktu 25,50 zł z dnia 01.10.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.