Suplement diety IRON BISGLYCINATE (Diglicynian Żelaza) 50mg 

Co to jest żelazo?
Żelazo jest bardzo ważnym dla naszego życia minerałem. Jest niezbędne do produkcji hemoglobiny, mioglobiny i niektórych enzymów.
IRON BISGLYCINATE zawiera czysty diglicynian żelaza, chelatowaną formę żelaza, aby stworzyć wysokiej jakości suplement mineralny.

Co to jest chelatowane żelazo?
W naszym suplemencie mineralnym używamy diglicynianu żelaza. Diglicynian żelaza jest chelatowanym minerałem. Minerały chelatowane łączą się z aminokwasami, tworząc kompleks, który jest łatwiej trawiony i przyswajany przez organizm. Dzięki temu możemy zaoferować suplement żelaza najwyższej jakości, bogaty w składniki odżywcze.

Funkcje żelaza:

  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny
  • Pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • Odgrywa rolę w procesie podziału komórek*

*Oświadczenia zdrowotne zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 432/2012 z 16/5/2012.

Bez wypełniaczy

IRON BISGLYCINATE jest zamknięte w kapsułce z roślinnej celulozy. Nie dodajemy żadnych substancji wiążących, wypełniąjacych, glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy rozkłada się naturalnie w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

Sposób użycia: 1 kapsułka co trzeci dzień popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki ) co trzeci dzień.

UWAGI: Stosowanie przez kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią tylko po konsultacji z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. 50 mg żelaza może powodować łagodny rozstrój żołądka u osób wrażliwych. 50 mg żelaza jest przeznaczone tylko do krótkotrwałego użytku.  

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego - odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Produkt zatwierdzony jako koszerny.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Składniki: żelazo (bisglicynian), Medicago sativa L. (Lucerna siewna), hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki).

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

Żelazo 50mg - 357%RWS

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

G&G
GA994
3 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: GA994

Kod GTIN: 5060040829943

Termin przydatności: 2026-01-24

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

IRON BISGLYCINATE (DIGLICYNIAN ŻELAZA) - 60kaps [G&G]

65,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
195 TIB Coin
w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało