Wolne rodniki są naturalnie produkowane przez nasze ciała, gdy są wystawione na działanie szkodliwych toksyn środowiskowych, takich jak dym papierosowy, zanieczyszczenia, chemikalia domowe i wysoko przetworzona żywność. Te wolne rodniki mogą powodować uszkodzenie naszych komórek w procesie znanym jako "stres oksydacyjny".

Jeden wolny rodnik stworzony w ciele nazywany jest "nadtlenkiem". Aby zminimalizować szkody spowodowane przez ten wolny rodnik, nasze ciała produkują enzym zwany "dysmutazją ponadtlenkową". Jednak badania pokazują, że ten enzym może nie działać tak wydajnie w tych, które mają konkretny wariant genetyczny.

Opracowaliśmy SOD Plus, aby wspomóc organizm w przekształcaniu niebezpiecznego rodnika "ponadtlenkowego" w neutralne cząsteczki, które nie są szkodliwe dla komórek. Nasza formuła zawiera minerały mangan, cynk i miedź, które przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym i działają jako prekursory zmian SOD.

Wysokie poziomy rodników ponadtlenkowych mogą zakłócać wytwarzanie glutationu, który jest często określany jako "główny przeciwutleniacz" organizmu. Z tego powodu w naszym preparacie wprowadziliśmy l-glutation.

W końcu dodaliśmy n-acetylo-l-cysteinę, która może pomóc w podniesieniu poziomu glutationu w całym organizmie.

Informacja żywieniowa

Zawartość w porcji (1 kapsułka):

  • Superoxide dismutase (SOD) 275 mg
  • L-glutathione 75 mg
  • N-acetyl L-cysteine 50 mg
  • Cynk (citrate) 7,5 mg
  • Mangan (gluconate) 1 mg
  • Miedź (citrate) 500 μg

Składniki: mąka ryżowa (substancja wypełniająca); celuloza (otoczka kapsułki);

Informacja dla alergików
Produkt nie zawiera: glutenu, laktozy, pszenicy, soi, cukru, konserwantów, sztucznych barwników

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
Produkt zatwierdzony jako koszerny

Sposób użycia: 1-2 kapsułek dziennie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

G&G
GA012

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: GA012

Kod GTIN: 5060040820124

Termin przydatności: 2025-02-18

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

SOD PLUS - 60kaps [G&G]

142,00 zł

Najniższa cena produktu 127,80 zł z dnia 22.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.