Buzdyganek naziemny jest jednym ze znanych i cenionych ziół tradycyjnej medycyny indyjskiej – Ajurwedy, a także starożytnej medycyny chińskiej i grecko-perskiej. Od wieków hodowany i spożywany ze względu na bogactwo składników odżywczych i cudowne właściwości, obecnie przeżywa swój renesans.


Tribulus terrestris zawiera:

  • Związki zwane saponinami, indolami i polifenolami.


This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, sproszkowanych owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris). Nasz buzdyganek naziemny jest hodowany w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.


Skład:

sproszkowane owoce buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris)*.

*certyfikowany składnik ekologiczny


Kraj pochodzenia surowca:

Indie


Sposób użycia:

Zmieszać 3g (3g to ~ 1 płaska łyżeczka do herbaty) ze szklanką gorącej wody i zostawić pod przykryciem na 30 minut do zaparzenia. Pić do 2 razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie buzdyganka po przebudzeniu oraz przed i po zwiększonym wysiłku fizycznym.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


                      rolnictwo spoza UE

TIB-84K
3 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-84K

Kod GTIN: 5905344040482

Termin przydatności: 2025-08-31

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

TRIBULUS TERRESTRIS (BUZDYGANEK NAZIEMNY) 100% ORGANIC - 110g [This is BIO®]

45,00 zł

Najniższa cena produktu 36,00 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
225 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.