Amix ALA (Alpha Lipoic Acid) zawiera kwas alfa-liponowy - bardzo silny przeciwutleniacz naturalnie występujący w komórkach organizmu. Znajduje się również w niewielkich liościach w szpinaku, brokułach oraz grochu. Jako przeciwutleniacz hamuje reakcje utleniania, które mogą produkować szkodliwe wolne rodniki. ALA ma również funkcję konwertowania glukozy w źródło energii, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W skład tej formuły wchodzi również Methocel CRT-ss w celu zapewnienia długotrwałego efektu. ALA zwiększa również wydzielanie się energii poprzez zwiększenie absorpcji oraz wykorzystania składników odżywczych z pożywienia, suplementów oraz innych antyoksydantów, takich jak witamina C i E. ALA zwiększa również produkcję glutationu, który pomaga w rozpuszczeniu toksyn znajdujących się w wątrobie, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi, obniża apetyt, dzięki czemu znacznie łatwiej jest kontrolować wagę. W celu zmaksymalizowania efektów przyjmuj Amix ALA na pusty żołądek.

Korzyści stosowania ALA:

  • Bardzo silny antyoksydant
  • Zwiększa poziom wytwarzania energii
  • Pomaga w wykorzystaniu składników odżywczych w znacznie większej ilości
  • Hamuje apetyt
  • W pełni naturalny produkt
  • Stworzony na bazie najnowszych technologii
Skład:
Wartość odżywcza:
Porcja: 1 kapsułka
Wartość w porcji                                 % ZDS*
Składniki aktywne
Kwas Alfa-Liponowy
                                          200mg
* Zalecane Dzienne Spożycie nieustalone

Pozostałe składniki: glukoza, żelatyna (otoczka kapsułki), Methocel, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Dostępne opakowania: 60 kapsułek

Sposób użycia:

Przyjmuj jedną kapsułkę dziennie. Produkt należy obficie popić wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jakos substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX138
1 Przedmiot

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: AMIX138

Kod GTIN: 8594159532830

Termin przydatności: 2024-07-31

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

ALA 200mg - 60kaps [Amix]

69,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
207 TIB Coin
ostatnie sztuki
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.