L-Tryptofan jest bardzo istotnym aminokwasem, jednak organizm nie jest w stanie sam go produkować, dlatego ważne jest suplementowanie go. Jest prekursorem, z którego organizm wytwarza serotoninę, która wpływa na spokojny sen, odpręża i zapewnia dobry nastrój.

Korzyści spożywania L-Tryptofanu:

  • Zapewnia spokojny sen
  • Poprawia nastrój
  • Odpręża
  • Pomaga w walce z depresją

Wartość odżywcza
Porcja: 2 kapsułki
Wartość w porcji   % ZDS
    
L-Tryptofan 1000 mg *
*ZDS nie ustalone.

Składniki:L-Tryptofan, żelatyna (kapsułka), stearynina magnezu, dwutlenek krzemu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX99

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: AMIX99

Kod GTIN: 8594159536555

Termin przydatności: 2025-09-30

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

TRYPTOPHAN - 90kaps [Amix]

75,00 zł

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Składając zamówienie do godz. 12:00
przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj.
00 g.: 00 min. : 00 s. Pozostało