GreenDay® Lute-IN® jest suplementem diety zawierającym luteinę, która jest naturalnym karotenoidem rozpuszczalnym w tłuszczach, występującym w warzywach i owocach, szczególnie skoncentrowanym w zielonych warzywach liściastych, takich jak jarmuż, szpinak i collard greens.

Mimo że rodzimy się z luteiną, nie jest ona odtwarzana i uzupełniana przez organizm, więc jej poziom naturalnie spada wraz z wiekiem. Dlatego szczególnie ważne jest spożywanie tego niezbędnego karotenoidu, aby utrzymać siatkówkę i plamkę żółtą w jak najlepszym zdrowiu. Jedynym sposobem na dostarczenie tych składników odżywczych jest dieta i/lub suplementacja.

Sposób użycia: Spożywać 1 kapsułkę (softgel) dziennie z posiłkiem. Popić dużą ilością wody.

Składniki: olej kukurydziany, kapsułka żelatynowa (z czystej żelatyny, substancja zagęszczająca: glicerol, woda), luteina, żółty wosk pszczeli.

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu i skorupiaków.

Ostrzeżenie: Nie należy stosować tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jakos substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX195

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: AMIX195

Kod GTIN: 8594060004907

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

LUTE-IN - 90kaps [Amix]

49,00 zł

Najniższa cena produktu 44,10 zł z dnia 22.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.