Babka Płesznik to znana już w tradycyjnej medycynie roślina oryginalnie występująca w krajach basenu Morza Śródziemnego i Indiach.

Posiada zdolność zwiększania swojej objętości do 50 razy po zmieszaniu z płynem. Stanowi doskonały dodatek do codziennej, zbilansowanej diety.

Łupina Babki Płesznik jest doskonałym, naturalnym źródłem:

✅ Błonnika

✅ Żelaza

✅ Wapnia

This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, suszonych łupin z nasion babki płesznik (Plantago psyllium). Nasza babka płesznik jest hodowana w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości.

Certyfikat ekologiczny PL-EKO-03-003888

Składniki:

zmielone w 100% organiczne nasiona babki płesznik (Plantago psyllium).

Sposób użycia:

Zmieszać 9g (9g to ~ 3 płaskie łyżeczki do herbaty) z wodą, sokiem, mlekiem, jogurtem lub użyć jako dodatku do koktajli, sałatek i potraw. Używać do 3 razy dziennie. Dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w trakcie przyjmowania produktu.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

                  

TIB-82K

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: TIB-82K

Kod GTIN: 5905344040468

Termin przydatności: 2024-04-02

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

PSYLLIUM HUSK (BABKA PŁESZNIK) 100% ORGANIC - 110g [This is BIO®]

35,00 zł

Najniższa cena produktu 28,00 zł z dnia 21.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
brak w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.