Witamina B3 jest witamina rozpuszczalna w wodzie, co oznacza, że organizm nie może jej przechowywać. Oznacza to, że musi być standardowym elementem diety w celu uniknięcia niedoboru.

Nasza mieszanka
Nasza
witamina B3 jest całkowicie czystym kwasem nikotynowy w wysokiej dawce. Zaleca się, aby stopniowo przyzwyczajać organizm do tej dawki niacyny. Patrz ostrzeżenia produkt aby uzyskać więcej informacji.

Jakie ma działanie

  • Witamina B3 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu i przemian energetycznych
  • Witamina B3 przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia
  • Witamina B3 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
  • Witamina B3 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychologicznego
  • Witamina B3 przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry
  • Witamina B3 przyczynia się do utrzymania prawidłowej błony śluzowej

Składniki aktywne w porcji (1kapsułka):

  • Witamina B3 (niacyna) 100mg [*625%]

*%RWS Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: Witamina B3 (niacyna) 100mg [*625%], lucerna 30mg, celuloza (otoczka kapsułki) 40mg

Informacja dla alergików
Produkt nie zawiera: glutenu, laktozy, pszenicy, konserwantów, sztucznych barwników

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
Produkt zatwierdzony jako koszerny

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie z głównym posiłkiem. Uwaga! Kwas nikotynowy (niacyna) może spowodować niewielkie zaczerwienienie. To odczucie jest normalne i minie w ciągu kilku minut. Wskazane jest, aby stopniowo przyzwyczajać organizm do dawki 100mg. Picie wody lub jedzenie pokarmów bogatych w skrobię tj. chleb może pomóc w celu zmniejszenia jakiegokolwiek dyskomfortu zaczerwienienia. Osoby z zaburzeniami czynności wątroby lub historią choroby wątroby, cukrzycą, aktywną chorobą wrzodową, dną moczanową, zaburzeniami rytmu serca, migrenami i alkoholicy mogą być szczególnie podatne na wpływ kwasu nikotynowego.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

G&G
GA017
9 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: GA017

Kod GTIN: 5060040820179

Termin przydatności: 2026-03-03

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

VITAMIN B3 NIACIN 100mg - 120kaps [G&G]

65,00 zł

Najniższa cena produktu 58,50 zł z dnia 22.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
195 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.