Monohydrat kreatyny jest podstawowym składnikiem budulcowym fosforanu kreatyny, stanowiącego źródło energii w komórkach. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w następujących po sobie zrywach krótkotrwałych ćwiczeń o dużej intensywności. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny.

Zalecany sposób użycia: Wymieszać 3/4 miarki (3 g) z 200-300 ml wody lub soku i natychmiast wypić. Stosować na około 30-60 minut przed treningiem. Sportowcy stosujący monohydrat kreatyny powinni spożywać co najmniej 2000 ml wody dziennie, aby zapewnić maksymalne nawodnienie organizmu.

Składniki: Monohydrat kreatyny 

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu, skorupiaków, orzechów z drzew orzechowych i orzeszków ziemnych.

Ostrzeżenie: Nie należy stosować tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Amix
AMIX33
3 Przedmioty

Skąd są pozyskiwane składniki?

Dokładamy wszelkich starań aby surowce, z których powstają nasze superpokarmy This is BIO®, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Nasze superpokarmy to mieszanka smaków, zapachów i właściwości zdrowotnych z całego globu! Produkty oczywiście są w stu procentach ekologiczne, a przy tym spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości polskiego prawa żywnościowego, zgodnie z odpowiednimi ustawami Ministerstwa Zdrowia i wymogami GIS.

Każda partia produktu z osobna posiada laboratoryjne certyfikaty z analizy, które urzędnicy weryfikują podczas odprawy celno-sanitarnej towaru importowanego do Polski.

Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się rarytasami takimi jak korzeń Maca z Peru, Cynamon cejloński ze Sri Lanki, młode trawy z Nowej Zelandii czy Dzika róża z Polski.

Indeks: AMIX33

Kod GTIN: 8594159531642

Termin przydatności: 2026-06-30

Bądź pierwszy i Napisz opinię
0 / 5 z 0 opinii

CREATINE MONOHYDRATE POWDER - 500g [Amix]

119,00 zł

Najniższa cena produktu 80,10 zł z dnia 22.11.2023

Usuń ze schowka Dodaj do schowka
357 TIB Coin
w magazynie
Zamów i opłać zamówienie, a wyślemy je następnego dnia roboczego.